Zpívání aneb sdružování kmene

26.1.2006

Při čtvrteční schůzce na klubovně, kde jsme s Komtesou připravovaly program pro světlušky, přišla také řeč na roverský kmen. Shodly jsme se na tom, že náš kmen není dostatečně stmelený, a že bychom s tím měly něco udělat.

Přišel první nápad, pozvat všechny na klubovnu a udělat společný večer, zpříjemněný hudbou. S tímto nápadem jsme zašly za Světýlkem a ten souhlasil. Tak jsme tedy stanovili datum na 26.1. a Světýlko poslal pozvánku.

Týden utekl jako voda a tak jsem ve čtvrtečním podvečeru chytla do jedné ruky spacák, do druhé ruky bábovku a na záda hodila batoh s hudebním nástrojem, kdyby byl náhodou nedostatek a letěla na klubovnu.:) Na naši výzvu zareagovali tito "zpěváci": Zip, Paleček, Hardy, Fčelka, Matěj, Pedro, Jerry a nechyběli hlavní aktéři Světýlko, Komtesa a já.

No a jak to probíhalo? No však to znáte. Mlsalo se, zpívalo se, řešilo se... Z důvodu povinností nás večer opustili Pedro s Jerry a odjeli domů. Zanedlouho za nimi se na kutě odebrali Fčelka s Matějem, kteří šli spát vedle, abychom se nerušili.

A co my ostatní? Přišla na řadu hra zvaná "Bang" i s rozšířením. Smůlu měl Světýlko, jelikož skoro pořád prohrával, tak to má určitě štěstí v lásce, že? :)))) Hru jsme ukončili ke 4. hod. ranní, kdy každý zalezl do spacáku nebo pod deku. Jediný Zip nebyl líný dojet domů se vyspat:).

Ráno jsme si udělali snídani formou švédského stolu, poklidilo se a odfrčeli jsme domů.....

PS: Nebojte se toho a plánujte akce takového formátu, ať je na co vzpomínat:))))!!!!!!

Lenka Pavlíčková - Jezinka

© 2006 Roverský kmen Neštěmice | rs.nestemice@centrum.cz | Na hlavní stranu