Rozcestník z tábora v Rožanech v roce 1991

Odkazy na jiné stránky

Skautské stránky

Junák - svaz skautů a skautek České republiky - oficiální stránky našeho hnutí. Vhodné jak pro skauty, tak pro širokou veřejnost.
Ústecký Junák - stránky Junáka v okrese Ústí nad Labem. Najdete tam informace o obou střediscích, všech oddílech, něco málo pro rodiče, novináře a případné zájemce (například online přihlášku).
Ústecká Krajská rada Junáka - oficiální stránky naší krajské rady. Velký projekt, zatím na začátku.
Labská chata - skautská základna neštěmického střediska.
25. smečka vlčat Neštěmice - stránky jednoho z oddílu v našem středisku.
RoverNet - portál pro rovery a rangers nabízející vše co by se jim mohlo hodit.
Stránky WOSM - světová organizace skautského hnutí (World Organization of Scout Movement).
Stránky WAGGGS - světová asociace skautek (World Association of Girl Guides and Girl Scouts). Kdo to neví, tak světové organizace jsou rozděleny na chlapecké a dívčí.
Stránky ISGF - aby toho nebylo málo, tak ještě existuje světová organizace dospělých skautů, činovníků, a toto je odkaz na jejich oficiální stránky.
Roverský kmen Bludička - s kmenem z České Lípy se vídáme na našich i jejich akcích už několik let, a tak je samozřejmé, že na našich stránkách najdete odkaz na ty jejich.

Cestování

Jízdní řády ČD - jednoduchý způsob, jak nalézt spojení (vlakové, autobusové, některá MHD). Protože často používáme, tak vřele doporučujeme - a pak, pořád lepší jezdit vlakem nežli autem.
Geografický magazín Koktejl - s Koktejlem spolupracujeme a máme tam mnoho známých. Aby ne, jsou taky z Ústí a taky dělají dobré věci...
Mapy na Atlasu - mapa České a Slovenské republiky, vyhledávání měst, ulic atd. Poměrně rychlé a zobrazuje se i offline, což se někdy může hodit.
MapQuest - britská obdoba výše uvedeného Atlasu. Mapy Velké Británie a dalších 11 států Evropské Unie. Neukazuje to detaily, ale je to rychlé a přehledné.
Mapy světa - na tomto serveru najdete naskenované mapy z celého světa a to některé dost vzácné. Celkem je tam toho asi 9 GB, takže stahujte:o) Prý jsou to ochotní i vypálit a zaslat poštou...
Světová metra - trasy většiny světových podzemních drah. Vyhledávání spojení i s přestupy a názornou ukázkou. Zkuste nakouknout do Japonska, někde to tam mají dost zběsilý. Zlatá Praha:o)

© 2003 Roverský kmen Neštěmice | rs.nestemice@centrum.cz | Na hlavní stranu