Tak jde čas...

A zase bude tÁbor :-)

Nestíhám sem dávat všechny bulvární novinky, ale vydržte, brzy se dočkáte ;-)

Ať jste tu náhodou anebo záměrně, přišel čas abyste poznali co jsme zač:

Nejčerstvější zprávy:

13.2.2009 Krátký zápis z vánočního výletu
Janek sepsal krátký zápis z vánočního výletu. Tak si ho užijte ;-)
Zip

3.12.2008 Tak jde čas...
Ptáte se, co je nového? Nic moc: nejmladším kmeňatům už byl dávno rok, Jerry se vdala, Miki svatbu chystá, konal se tábor, kde se opět po letech objevil Zip (i když jen na jeden den), část kmene stále utíká někam do světa, půlka kmene už má bakalářské, magisterské nebo inženýrské tituly, vyrážíme na sportovní turnaje obhájit tituly a dobýt nové, roveři se nám začnou dělit na ty staré usazené a mladé nespoutané. No a taky se stále ještě nenašel nikdo, kdo by se staral o tenhle web. Prostě nic zvláštního :-)
Zip

14.5.2008 Florbalový turnaj a postřehy z kluboven
Ahoj, jedna důležitá informace - náš kmen připravuje na červen florbalový turnaj. Konkrétně na sobotu 21. června, začátek okolo osmé ranní, lákavé ceny, prostě pohoda. Pokud máte zájem, dejte vědět (kniha návštěv nebo mail nebo jinak).
No a pak - včera jsem viděl konečně nové klubovny, a také vyčištěný dvorek a sklep a jedním slovem - paráda. Těším se, až společně uplatníme naše nápady. A že také přiložíte ruku k dílu ;-)
Zip

16.4.2008 Náš kmen má vlastní klubovnu! Konečně...
Zní to jako sen, ale konečně se nám jeden splnil. Náš kmen získal vlastní klubovnu! Po jednání s vedením městského obvodu se našemu středisku podařilo získat do užívání i druhé patro budovy, ve které v současnosti sídlí. Předběžná představa využití už známá je, ale nic není definitivní. V dohledné době se zde snad objeví nějaké fotografie. Už teď ale můžete přemýšlet o vybavení, posílat věcné i finanční dary a rezervovat si čas pro pracovní brigády ;-)
Zip

Starší novinky naleznete v archivu.

| Nastavit jako domovskou stránku Vašeho prohlížeče
Počet přístupů na naše stránky od 1.9.2002:

© 2005 Roverský kmen Neštěmice | rs.nestemice@centrum.cz | Na hlavní stranu