Emailový kontakt

Chcete nám napsat? Můžete. Náš kmen má už několik let zřízenu adresu rs.nestemice@centrum.cz. Je pravidelně vybírána, takže se nebojte, že by váš mail nebyl vyslyšen. Odkaz na naší adresu najdete mimochodem na každé stránce tohoto webu, a to úplně dole pod heslem rs.nestemice@centrum.cz | Na hlavní stranu.

Další adresy

Naskytne-li se příležitost, zřizujeme speciální adresy. Příkladem je naše akce Aprílový Blouďák. Pro lepší zapamatování zřídíme dočasně email ve formě 13.bloudak@email.cz (pro letošní ročník). Myslíme si, že je to lepší pro případné účastníky a založit novou schránku a v ní zřídit filtr na přeposílání není takový problém. Pokud se chcete spojit s nějakou konkrétní osobou z našeho kmene, najdete emaily na stránkách členů kmene.

Pošlete nám email přímo z této stránky!

Nyní máte možnost poslat nám email přímo z našich stránek. Zpráva, kterou tímto způsobem pošlete, nebude nikde zveřejňována, od toho slouží kniha návštěv. Pokud nám chcete něco pěkného napsat, stačí vyplnit vaší emailovou adresu (tu vyplnit musíte, abychom věděli komu máme odpovídat) a vlastní text zprávy. Nemusíte tedy používat vašeho emailového klienta.

Váš email:

Text zprávy, kterou nám chcete poslat:
© 2003 Roverský kmen Neštěmice | rs.nestemice@centrum.cz | Na hlavní stranu